Zrcátka s pohádkovým motivem

27.09.2013 15:31

Kulaté kapesní zrcátko s autorskou ilustrací - malý dárek, který potěší malé i velké slečny :).

Průměr zrcátka je 75 mm a cena 58 Kč. Zrcátko je kovové, motiv je pokrytý průhlednou lesklou fólií. Zrcátka posílám pečlivě a kvalitně zabalená. Vzhledem k výši poštovného doporučuji objednat více zrcátek najednou.

8 různých motivů:

Způsoby platby - doporučuji platbu převodem - je finančně výrazně levnější než dobírka.

  • Platba předem na můj účet: Cena zrcátka: 58 Kč + poštovné a balné: 47 Kč. Číslo účtu: 670100-2210593050/6210 (mBank). Zrcátka zasílám doporučeně, jakmile je částka připsána na můj účet. 
  • Dobírka: Cena zrcátka: 58 Kč + poštovné a balné: 85 Kč. Částku platíte při převzetí zásilky na poště. 

Pro objednání zrcátek mi napište do níže uvedeného formuláře. Uveďte, prosím, název vybraného zrcátka, počet kusů, vybraný způsob platby adresu, na kterou mohu zrcátka zaslat. 

Ohlasy na zrcátka...

Moc děkuji za krásná zrcátka. Balíček došel v pořádku. Zrcátka jsou nádherná. Už se těším na radost mých kamarádek, neb zrcátka jsou dárečky na Mikuláše – a jedno si nechám pro sebe! :)

Ilona Kroupová, knihovnice v dětském oddělení, ikor@valachet.cz

Pavlínko, malovaná zrcátka dnes dorazila - jsou opravdu milá a neobyčejně krásná. První z nich (s pejskem) už udělalo radost Terezce od sousedů - bylo prima pozorovat její rozzářená očka, moc se jí líbilo :) 

Jana Mrázková

Dobrý den, Pavlínko, jste šikulka! Zrcátka i pexeso jsou super, děkujeme moc! A ta rychlost – než jsme se stihly otočit, už stála pošťačka s balíčkem za dveřmi. Všem vřele doporučuji!

Jarmila Bondrová

Hezký den, Pavlo, balíček přišel už včera rychlostí blesku. Děkuji, holky budou mít pod stromečkem radost :). Máte i moc krásné obrázky,až v příštím roce pořídíme do pokojíčku nábytek a když zbyde nějaké to místečko,bylo pak možné se domluvit, že bych si přijela nějaký vybrat. Do Plzně to nemáme daleko.

Dana Barborková

Dobrý večer Pavlínko , moc děkuji za balíček, který mi udělal radost ještě než jsem jej rozbalila. Po mém příchodu z práce mě dcera neustále vybízela, abych všeho nechala a šla ten balíček už konečně rozbalit . Byly jsme obě hodně zvědavé, tak jsme odložily i oběd. S radostí a nadšením, jaké mají snad jen malé děti, jsme rozbalovaly jednotlivé vrstvy, až jsme konečně měly v ruce tu "malou velkou" věcičku, na kterou jsme se tak těšily:-). Radost v očích jsem viděla i u dalších třinácti kamarádek :). Pavlínko, tímto Vám chci za nás všechny poděkovat za krásné dárečky, které přinášejí radost "děvčatům" v každém věku. Do dalších dnů Vám přeji hodně nápadů a inspiraci a taky Slunce v duši, co rozzáří Vás úsměv, který Vám tak sluší .

Jana Skalská