Autorské pexeso

02.06.2013 13:09

Pexeso s vlastními ilustracemi - Plody stromů a keřů - je k dostání, a to zde na mých stránkách. Jeho cena je 32 Kč + poštovné. Pexeso obsahuje 48 kartiček velikosti 4,5 x 4,5 cm a je vytištěné na tvrdém křídovém papíru (300g). Veselé postavičky vás seznámí s našimi nejznámějšími lesními i jinými plody. Pexeso je vybavené nápovědou v podobě začátečních písmen plodů a jejich seznamem. Je vhodné především pro děti, ale hrát si můžeme i my dospělí :). Pexesa posílám v kvalitní bublinkové obálce. Vzhledem k výši poštovného doporučuji zakoupit více kusů. 

Způsoby platby - doporučuji platbu převodem - je finančně výrazně levnější než dobírka. 

  •  Platba předem na můj účet:  Cena pexesa: 32 Kč + poštovné a balné: 47 Kč. Číslo účtu: 670100-2210593050/6210 (mBank). Pexeso Vám zašlu doporučeně, jakmile bude částka připsána na můj účet.

  •  Dobírka: Cena pexesa: 32 Kč + poštovné a balné: 85 Kč. Částku platíte při převzetí zásilky na poště.

Pro objednání pexesa mi napište do Kontaktního formuláře. Uveďte, prosím, počet kusů pexesa, vybraný způsob platby a adresu, na kterou má být pexeso zasláno. 

 

                             

 

                             

                        

Ohlasy na pexeso...

Dnešní deštivý pátek mi vyjasnila doručená zásila přímo kouzelného pexesa „Plody stromů a keřů". To bude zítra na Den Dětí překvápko pro všechny... Nejen pro děti, ale i my dospěláci se pobavíme :) Pavlínky tvorbu sleduji hlavně na Facebooku a její obrázky mě pokaždé potěší, pobaví a často i zahřejí na duši.... prostě „sluníčková" Pavlínka :)
Martina Přibková, martina.zen@seznam.cz
Koupila jsem si od Pavlínky Kourkové pexeso s motivy plodů stromů a keřů. Každý plod provází i jeden malý, roztomilý a veselý skřítek, barevně pěkně sladěný s obrázkem plodu. A také jsou hezky barevně sladěná písmenka, která každý plod označují. Celé pexeso působí vesele, hravě a mile. Těším se, jak si ho s vnoučátky zahraju. Pavlínko, díky!
Ing. Marta Vlčková
Ilustrace Pavlíny Kourkové nejsou jen obyčejné obrázky; pro mě, jakožto člověka s duší poutníka, jsou nepsanou poezií s vnitřním hlasem a snovostí. Nedávno jsem si pro radost zakoupil Pavlínčino naučné pexeso lesních plodů, stromů a keřů a úžasné turistické leporelo představující starobylé město Jablonné v Podještědí, kde to mám moc rád; na všech mých cestách mě také doprovázejí její malinoví skřítci, jakožto inspirativní knižní záložka. Budou-li mi hvězdy nakloněny a já jednou vydám zamýšlenou knížku o putování českou krajinou, vysnil jsem si Pavlínčinu malůvku přímo na titulní stranu. S chutí doporučuji nejen autorčiny ilustrace, ale pro srdečný a vřelý přístup i autorku samotnou :) 

Luboš Moravec, ml., copywriter a provozovatel cestovatelského portálu iTRANS