Autorské pexeso - plody stromů a keřů

 

 

 

 

 

Veselé postavičky vás seznámí s nejznámějšími lesními i jinými plody. Pexeso je vybavené nápovědou v podobě začátečních písmen plodů a jejich seznamem. Je vhodné především pro děti, ale hrát si můžeme i my dospělí :). 

  • 48 kartiček velikosti 4,5 x 4,5 cm
  • vytištěné na tvrdém křídovém papíru (300 g)
  • cena 40 Kč
  • zasíláno v kvalitní bublinkové obálce

Způsob platby 

  • převodem na účet: cena pexesa 40 Kč + poštovné a balné (55 Kč). Číslo účtu: 670100 - 2210593050/6210 (mBank). Pexeso Vám zašlu doporučeně, jakmile bude částka připsána na účet.
  • dobírka: cena pexesa 40 Kč + poštovné a balné 99 Kč. Částku platíte při převzetí zásilky.

Pro objednání pexesa stačí vyplnit níže uvedený formulář, obratem se Vám budu věnovat :).  Pro objednání více druhů zboží stačí vyplnit pouze jeden objednávkový formulář.  

Protože se sortiment nabízeného zboží stále rozšiřuje a kapacita těchto stránek již nestačí, nové výrobky si je možné prohlédnout a zakoupit také v mém obchůdku na Fleru: http://fler.cz/shop/pavlina-kourkova.

Pexeso

Ohlasy na pexeso

Dnešní deštivý pátek mi vyjasnila doručená zásila přímo kouzelného pexesa „Plody stromů a keřů". To bude zítra na Den Dětí překvápko pro všechny... Nejen pro děti, ale i my dospěláci se pobavíme :) Pavlínky tvorbu sleduji hlavně na Facebooku a její obrázky mě pokaždé potěší, pobaví a často i zahřejí na duši.... prostě „sluníčková" Pavlínka :)
Martina Přibková, martina.zen@seznam.cz
Koupila jsem si od Pavlínky Kourkové pexeso s motivy plodů stromů a keřů. Každý plod provází i jeden malý, roztomilý a veselý skřítek, barevně pěkně sladěný s obrázkem plodu. A také jsou hezky barevně sladěná písmenka, která každý plod označují. Celé pexeso působí vesele, hravě a mile. Těším se, jak si ho s vnoučátky zahraju. Pavlínko, díky!
Ing. Marta Vlčková
Ilustrace Pavlíny Kourkové nejsou jen obyčejné obrázky; pro mě, jakožto člověka s duší poutníka, jsou nepsanou poezií s vnitřním hlasem a snovostí. Nedávno jsem si pro radost zakoupil Pavlínčino naučné pexeso lesních plodů, stromů a keřů a úžasné turistické leporelo představující starobylé město Jablonné v Podještědí, kde to mám moc rád; na všech mých cestách mě také doprovázejí její malinoví skřítci, jakožto inspirativní knižní záložka. Budou-li mi hvězdy nakloněny a já jednou vydám zamýšlenou knížku o putování českou krajinou, vysnil jsem si Pavlínčinu malůvku přímo na titulní stranu. S chutí doporučuji nejen autorčiny ilustrace, ale pro srdečný a vřelý přístup i autorku samotnou :) 

Luboš Moravec, ml., copywriter a provozovatel cestovatelského portálu iTRANS

Přečíst všechna doporučení